Hücreli Aspiratörler

Hücreli Aspiratörler

Hücreli aspiratörler endüstriyel tesislerde havalandırma ihtiyacını gidermek için tasarlanmıştır. Taze hava ve egzoz atış sistemleri için kullanılmaktadır.

Hücreli Aspiratör Kullanımı
Kullanım amacına göre seyrek kanatlı ya da sık kanatlı olarak fan seçimi yapılır. Hücreli aspiratörlerde fan tipi; hitap edeceği alanın teknik özelliklerine ve ne amaçla kullanılacağına göre belirlenir. İhtiyaç duyulan hava debisi ile basınç hesaplamaları yapılarak fan ve motor seçimi yapılır. Kanal bağlantı yönlerine göre imalat yapılır.

İhtiyaca göre filtre eklenebilir ve vantilatör olarak kullanılması durumunda elektrikli ısıtıcı entegre edilebilir. Sökülmesi kolay yapıya sahip müdahale kapakları bakım ve onarım durumlarında pratik şekilde sökülüp; takılabilir.

Opsiyon olarak sunulan frekans invertörleri ile fan motor devri kullanım yoğunluğunuza bağlı olarak azaltıp artırılabilir; böylece enerji tasarrufu sağlanabilir. Tercih doğrultusunda filtreli ya da filtresiz olarak imal edilmektedir.

Hücreli Aspiratör Antalya
Hücreli aspiratör, ortam havasının fizyolojik özelliğine göre, düşük veya yüksek emiş ve üfleme yapmak; hava sirkülasyonu sağlamak için kullanılan cihazlardır. Kullanım alanına göre filtreli,filtresiz ve elektrikli ısıtıcılı olarak imal edilebilmektedir.

Seyrek ve ya sık kanat yapısına sahip fanlar kullanılmaktadır. Hücre panelleri; çift cidarlı ve elektrostatik boyalı olarak imal edilmektedir. Aspiratör karkası alüminyum profillerden ve plastik köşelerden meydana gelmektedir. Hücreli aspiratörlerde titreşim sönümleyici kauçuk takozlar kullanılmaktadır.

Hücreli Aspiratörler Nerelerde Kullanılır?
Hücreli aspiratörler, ısıtma soğutma istenmeyen tüm alanlarda hava sirkülasyonu sağlamak için kullanılmaktadır.

Hücreli Aspiratör Fiyatları
Hücreli aspiratör fiyatları; aspiratör debisine ve filtreli olup olmamasına göre değişmektedir. Antalya Hücreli Aspiratör fiyatı almak için Antalya Özkirik Havalandırma Sistemleri ile iletişime geçiniz.